fbpx

Pojeďte se s námi a partou potápěčů potáptět na Maltu. Potápěčské lokality na ostrovech Malta, Comino a Gozo na vás čekají… Blue hole, vraky, caverny, život pod vodou… mrkněte na fotky.
Během pobytu je možné dodělat PADI OWD kurz, absolvovat PADI Advanced OWD kurz či PADI EANx diver kurz.

Přímý let z Prahy, za cca 2,5hodiny jste na místě. Ceny zpátečních letenek cca 6500 (včetně 23kg a 8+3kg kabinové zavadlo) – záleží na rychlosti rezervace a konkrétním termínu.

Potápění od 25Eur / ponor (při 10 ponorech) včetně dopravy na lokalitu a půjčení lahve a závaží.

Ubytování od 25 – 45 EUR/ os / den – B&B s bazénem či apartmány bez klimatizace.

Transfer z letiště na Gozo od 20EUR/os

Vyberte si, kdy byste chtěli přijet?

Dejte nám vědět a pojeďte.

Možné přílety
Sobota 11:10-13:40 Air Malta
Sobota 14:50 – 17:15 ČSA
Středa 11:10-13:40 Air Malta
Možné odlety
Sobota 07:50 – 10:20 Air Malta
Sobota 18:05 – 20:35 ČSA
Streda 07:50 – 10:20 Air Malta

Doporučujeme

  • půjčení výstroje na cestu
  • Pojištění DAN – nejen potápěčské pojištění s celosvětovou platností
  • Koupě nové výstroje, např u ALEA Divers

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.

°

Komentáře