Skip to main content
Potápěči na lokalitě Blue Hole
Zbytky po Azure Window, které tvoří krásné podvodní pohoří

Pojeďte se s námi a partou potápěčů potáptět na Maltu. Potápěčské lokality na ostrovech Malta, Comino a Gozo na vás čekají… Blue hole, vraky, caverny, život pod vodou… mrkněte na fotky.
Během pobytu je možné dodělat OWD kurz, absolvovat Advanced OWD kurz či EANx diver kurz.

Přímé lety z Prahy pravidelnou linkou Air Malta (2x týdně), za cca 2,5hodiny jste na místě.
Ceny zpátečních letenek cca 7500 (včetně 20kg a 10kg kabinové zavadlo) – záleží na rychlosti rezervace a konkrétním termínu, ceny se pohybují od 4500Kč výše.

Potápění od 26Eur / ponor (při 10 ponorech) včetně dopravy na lokalitu a půjčení lahve a závaží.

Ubytování od 35 – 50 EUR/ os / den – B&B s bazénem či apartmány bez klimatizace.

Transfer z letiště na Gozo od 25EUR/os

Strava – místní restaurace (ceny – 5-10EUR pizza, hlavní jídlo 14EUR…), obědy mezi potápěním v restauracích či bufetech (např. místní chléb ftira se zeleninou a tuňákem okolo 5EUR a k tomu Kinnie za 2EUR)

Dejte nám vědět a pojeďte.

Doporučujeme

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

  Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.
  °

  0 0 hlasy
  Hodnocení příspěvku
  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Inline Feedbacks
  Zobrazit všechny komentáře
  0
  Máme rádi tvé myšlenky, prosím okomentujx