Půjčovna vybavení na potápění a šnorchlování

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, a před pořízením vlastní výstroje na potápění je třeba si vše vyzkoušet a osahat, tak vám nabízíme možnost zapůjčení potápěčského vybavení z naší půjčovny (využijte formuláře pro vypůjčení výstroje).

alea divers bcd wing
alea divers bcd tecline
alea divers knives
alea divers equipment all
alea divers wetsuit
alea divers equipment bcd reg

Naše půjčovna nabízí vše od výstroje na šnorchlování až po podvodní skútr, přesto neváhejte a vyzkoušejte náš e-shop se skvělými nabídkami.

U nás v půjčovně potápěčské výstroje najdete jak levnější, tak dražší a kvalitnější výstroj. Uplně novou výstroj, tak i starší, avšak plně funkční kousky. Můžete si vybrat a vyzkoušet to, co byste si třeba chtěli pořídit a nikdy jste neměli možnost si tuto výstroj vyzkoušet.

Jakou výstroj u nás najdete

Automatiky

 • na těch jsme nešetřili a nabízeme vám rovnou to nejlepší a to automatiky Atomic Aquatic Z2

BCD/žakety/křídla

 • V roce 2021 jsme pro vás pořídili nová BCD/křídla s integrovanou zátěží, velikostí duše donut 11L, 13L, 16L nebo 21L, hliníkovým backplate, trimovacími kapsami, mezinožním popruhem, zádovou kapsou na bojku a integrovaným nožem Aqualung Mini Squeeze –  Asymetrická křídla Peanut od firmy Tecline. Velikosti 11L a 13L jsou dětské nebo hodně malou postavu.
 • Dale pro vás máme nová (10/2020) BCD/křídla Fly velikostí duše donut 13L a 17L od firmy Finnsub, s integrovanou zátěží, hliníkovým backplate, trimovacími kapsami, mezinožním popruhem, zádovou kapsou na bojku a integrovaným nožem Aqualung Mini Squeeze.
 • Pokud chcete ušetřit na půjčovném a jste zvyklí na zátěžový opasek, tak pro vás máme klasické BCD Seaquest Spectrum 1, bez integrované zátěže.
 • A nebo levnejší křídla a BCD s integrovanou zátěží – Technisub Hexagon, Aqualung ZUMA, Aqualung EVA atd.

Ploutve

 • skvělé ploutve Atomic Aquatic Splitfins, kdo si je jednou vyzkouší, tak už nechce jinak 😉 Najdou si i své odpůrce, ale většinou jich není mnoho. Každopadně doporučujeme vyzkoušet a pak soudit.
 • klasické ploutve s plným listem Aqualung IDEA, Technisub NASA, bazénové Aqualung Caravelle a další…

Obleky

 • nové pohodlné obleky of firmy SEACSUB, dlouhé kombinézy 5mm a/nebo krátké/shorty obleky 5mm s kapucí.
 • Dále tu máme starší obleky 5mm long a 5mm short s kapucí – Dive concept od firmy Aqualung, a nebo Agama Master ve stejném složení a to long 5mm a 5mm short s kapucí.

Neoprenové doplňky

 • botky 6,5mmBARE a 5mmBeuchat, rukavice Bare Kevlar 5mm

Potápěčské počítače

 • nové (2020) SUUNTO ZOOP NOVO, základní model, ale se všemi potřebnými fukcemi pro začátečníky i pokročilé potápěče. SUUNTO VYPER

Světla / Lampy

 • nabíjecí LED lampy Orcatorch D520 – světla, která jsou malá, ale výkonná. 1000Lumenů
 • nabíjecí LED lampy Finnlight 750Lumenů
 • nabíjecí Halogen Beta HLX50W
 • levnější bateriové, halogenové – Technisub LUMEN a VEGA 2
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system

tabulka pro výpočet půjčovného

Otevři tabulku

Slevy pro naše klienty a dlouhodobější půjčení

Naši studenti mají 20% slevu na půjčení výstroje a neplatí kauci.

Při zapůjčení výstroje na dobu delší než 3 dny pro vás máme slevu 17%.
Při zapůjčení výstroje na dobu delší než 7 dnů pro vás máme slevu 25%.

Slevy pro naše studenty a dlouhodobější půjčení je možné využít dohromady.

Široká nabídka nového i bazarového zboží za super ceny. To je náš e-shop! Přejít do e-shopu

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

  Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.
  °