Suché obleky SANTI – Test centrum

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, a před pořízením vlastní výstroje na potápění je třeba si vše vyzkoušet a osahat, tak vám nabízíme možnost zapůjčení potápěčského vybavení z naší půjčovny (využijte formuláře pro vypůjčení výstroje).

Santi Elite plus dry suit
Santi Elite plus dry suit
Santi Elite plus dry suit
Santi Elite plus dry suit
Santi Elite plus dry suit
Santi Elite plus dry suit

Naše půjčovna nabízí vše od výstroje na šnorchlování až po podvodní skútr, přesto neváhejte a vyzkoušejte náš e-shop se skvělými nabídkami.

U nás v půjčovně potápěčské výstroje najdete jak levnější, tak dražší a kvalitnější výstroj. Uplně novou výstroj, tak i starší, avšak plně funkční kousky. Můžete si vybrat a vyzkoušet to, co byste si třeba chtěli pořídit a nikdy jste neměli možnost si tuto výstroj vyzkoušet.

Suché obleky SANTI E-lite+ různých velikostí jsou vybavené neoprenovými ponožkami, které je možné vložit do neoprénových botek, rockboots či podobných bot.
Suché obleky jsou vybaveny systémem SANTI Smart seal, tudíž je možné je snadno osadit suchými rukavicemi.

O teplo na hlavě se postará 11mm nebo 7mm neoprénová kukla SANTI.

K dispozici jsou podobleky SANTI FLEX190 a teplejší SANTI BZ400X v pánském či dámském provedení.

Vyhřívací systém SANTI je možné použít v jakémkoliv suchém obleku. K zapůjčení je tu pro vás připravena vyhřívací vesta SANTI BZ200 Heated, vyhřívaný podoblek SANTI BZ400 Heated, vyhřívaný tenčí podoblek SANTI FLEX2.0 Heated a nakonec vyhřívané rukavice SANTI, které spolupracují s podobleky, tudíž není nutné používat extra kabeláž.

O energii se stará 24Ah akumulátor SANTI s I/O cord konektorem, který je možný využít na připojení nejen vyhřívacího systému, ale i světel např. Tecline. Kabely se do suchého obleku dostanou přes SANTI termovalve (napouštěcí ventil s průchodkou), případně přes podložku k vašemu stavajícímu Apeks/SITECH ventilu. K dispozici je i podložka s 2mi kabely, pro ovládání topení těla a rukou během ponoru.

Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system
Santi heating system

tabulka pro výpočet půjčovného

Otevři tabulku

Slevy pro naše klienty a dlouhodobější půjčení

Naši studenti mají 20% slevu na půjčení výstroje a neplatí kauci.

Při zapůjčení výstroje na dobu delší než 3 dny pro vás máme slevu 17%.
Při zapůjčení výstroje na dobu delší než 7 dnů pro vás máme slevu 25%.

Slevy pro naše studenty a dlouhodobější půjčení je možné využít dohromady.

alea divers bcd wing
alea divers bcd tecline
alea divers knives
alea divers equipment all
alea divers wetsuit
alea divers equipment bcd reg
Široká nabídka nového i bazarového zboží za super ceny. To je náš e-shop! Přejít do e-shopu

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

    Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.
    °