Dárkové certifikáty

Originální dárek pro děti i dospělé

Darujte svým blízkým čí známým potápěčský kurz nebo ochutnávací ponor. Na přání vám zhotovíme DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT o libovolné hodnotě s vaším osobním věnováním a přímo na jméno obdarovaného. Vystavení certifikátu na počkání – vhodné jako dárek „na poslední chvíli“ – například ochutnávací ponor (ponor na zkoušku).

Dárkový certifikát, voucher, poukázka, kupón…

Dárkové certifikáty se mohou týkat

jakéhokoliv potápěčského kurzu
Intro nebo Refresh dive (ochutnávacího nebo obnovovacího ponoru)
jakékoliv částky na nákup výstroje dle výběru obdarovaného v našem obchodě
případně i jakéhokoliv servisního úkonu (servis automatiky, čištění lahví atd.)

 Cena certifikátu

Cena dárkového certifikátu je shodná s cenou nabízených aktivit a kurzů ALEA Divers.
Dárkové certifikáty související se zbožím lze objednat přes e-shop www.potopse.cz.
Dárkové certifikáty související s kurzy potápění a fotografiemi či videem můžete objednat on-line přes web www.scubadiver.cz, kde mimo jiné naleznete kompletní nabídku foto a video služeb.

 Předání

Na základě vašeho požadavku vám certifikát vytvoříme a poté nic nebrání jeho předání.
Certifikát vám můžeme vytisknout a osobně předat u nás v centrum potápění na Suchdole nebo jej lze zaslat poštou či kurýrem.
Nejoblíbenější forma v dnešní době je zaslání certifikátu v elektronické podobě. V tomto případě certifikát můžete obdržet ve velmi krátké době a téměř kdykoliv (pokud zrovna nejsme pod vodou či na nějaké cestě bez přístupu k internetu)

 • Uplatnění dárkového certifikátu

  pokud jste dostali dárkový certifikát a chcete ho uplatnit/využít, tak toto je to správné místo.
  uveďte využití certifikátu (k čemu je certifikát určen)
 • Bazénové programy jsou k dispozici každé úterý od 18h do 21h
 • DD dash MM dash YYYY
 • Dejte nám vědět, které součásti výstroje máte vlastní
 • Výška (cm)Váha (kg)Velikost bot
  slouží k výběru správné velikosti výstroje
 • Tyto formuláře je třeba si přečíst a vyplnit, můžete je zaslat naskenované spolu s fotografii v tomto formuláři a nebo přinést vyplněné na první hodinu
  Zdravotní dotazník - Medical statement formulář
  Zásady bezpečného potápění - formulář
  Liability release formulář

  Dokumenty pro ochutnavací ponor/discover scuba diving
  Kompletní formulář pro ochutnávací ponor
 • Sem vložte soubor nebo
  Podporované typy souborů: pdf, jpg, Max. velikost souboru: 3 MB, Max. souborů: 3.
  • Tato fotografie bude použita na vaší potápěčské certifikaci (ideálně pasová fotografie bez tmavých brýlí)
   Podporované typy souborů: jpg, jpeg, png, gif.
  • Pole pro uvedení dotazů, požadavků, termínů atp.
  • Přihlašuji se do kurzu potápění s dýchacím přístrojem. "Prohlašuji, že před výcvikem výše uvedeného kurzu jsem se nechal odborně lékařsky vyšetřit a můj zdravotní stav umožňuje, abych tento kurz absolvoval bez nebezpečí poškození zdraví. S vědomím tohoto zjištěného zdravotního stavu a na základě seznámení s objektivní fyzickou náročností kurzu prohlašuji, že se jej účastním z vlastního rozhodnutí a na vlastní riziko. Zároveň potvrzuji že mi bylo doporučeno, abych si na dobu kurzu sjednal/a osobní zdravotní připojištění."

   Odesláním této registrace spolu s údaji zde obsaženými, tímto výslovně prohlašuji, že souhlasím se zpracováním mých poskytnutých osobních údaju a jejich zařazením do databáze uživatelů společnosti ALEA, s.r.o., jakož i s tím, že takto poskytnuté osobní údaje mohou být poskytnuty třetím osobám na základě uzavřené smlouvy s těmito třetími osobami v souladu s příslušnými ustanoveními zákona, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 181/2004 Sb., o kybernetické bezpečnosti a o změně souvisejících zákonů (zákon o kybernetické bezpečnosti), ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 500/2004 Sb., správní řád, ve znění pozdějších předpisů,.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.
  Široká nabídka nového i bazarového zboží za super ceny. To je náš e-shop! Přejít do e-shopu

  Vyzkoušejte i naše další služby

  Focení pod vodou i ve vzduchu

  www.scubadiver.cz

  Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

  E-shop pro potápěče

  www.potopse.cz

  Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

  Půjčovna vybavení

  www.aleadivers.cz/pujcovna/

  Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

  Cestování a zahraniční ponory

  www.aleadivers.cz/cestovani/

  Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

  Zeptejte se na cokoliv

  neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

   Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.
   °