Dárkové certifikáty

Originální dárek pro děti i dospělé

Darujte svým blízkým čí známým potápěčský kurz nebo ochutnávací ponor. Na přání vám zhotovíme DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT o libovolné hodnotě s vaším osobním věnováním a přímo na jméno obdarovaného. Vystavení certifikátu na počkání – vhodné jako dárek “na poslední chvíli” – například ochutnávací ponor (ponor na zkoušku).

Dárkový certifikát, voucher, poukázka, kupón…

Dárkové certifikáty se mohou týkat

jakéhokoliv potápěčského kurzu
Intro nebo Refresh dive (ochutnávacího nebo obnovovacího ponoru)
jakékoliv částky na nákup výstroje dle výběru obdarovaného v našem obchodě
případně i jakéhokoliv servisního úkonu (servis automatiky, čištění lahví atd.)

 Cena certifikátu

Cena dárkového certifikátu je shodná s cenou nabízených aktivit a kurzů ALEA Divers.
Dárkové certifikáty související se zbožím lze objednat přes e-shop www.potopse.cz.
Dárkové certifikáty související s kurzy potápění a fotografiemi či videem můžete objednat on-line přes web www.scubadiver.cz, kde mimo jiné naleznete kompletní nabídku foto a video služeb.

 Předání

Na základě vašeho požadavku vám certifikát vytvoříme a poté nic nebrání jeho předání.
Certifikát vám můžeme vytisknout a osobně předat u nás v centrum potápění na Suchdole nebo jej lze zaslat poštou či kurýrem.
Nejoblíbenější forma v dnešní době je zaslání certifikátu v elektronické podobě. V tomto případě certifikát můžete obdržet ve velmi krátké době a téměř kdykoliv (pokud zrovna nejsme pod vodou či na nějaké cestě bez přístupu k internetu)

[icon enable_animation=”true” color=”Extra-Color-3″ animation_speed=”Fast” icon_size=”60″ animation_delay=”” image=”ecommerce_cart.svg”]

Široká nabídka nového i bazarového zboží za super ceny. To je náš e-shop! [button color=”See-Through” size=”medium” url=”http://www.potopse.cz” text=”Přejít do e-shopu” image=”default-arrow” open_new_tab=”true”]

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.

°