Termíny vybíráme dle Vašeho zájmu.

Sledujte akce a události popř. nás kontaktujte s individuálním požadavkem.

Poleťte s námi a s partou potápěčů do Egypta

Dahab – jedna z nejlepších potápěčských oblastí v Rudém moři – na Sinajském poloostrově je vám dostupná každý týden podle vašeho výběru. Odlet – pondělí kolem 11 dopolední z Prahy, přílet do Sharm El Sheikhu a následně transfer do Dahabu. Na konci týdne transfer do Sharm El Sheikhu k odletu do Prahy (cca 04,05hod)

 • Dahab, ubytování např. v hotelu Coral Coast vzdáleném 200 metrů od potápěčské lokality a základny Lighthouse, s polopenzí, 10 ponorů v okolí Dahabu
 • Fakultativně výlet lodí s potápěním (3 ponory, doprava, snídaně, oběd na lodi). Odjezd na loď brzy ráno, první dva ponory na vraku zásobovací 150m dlouhé lodi z 2.světové války Thistlegorm. Odpoledne druhý ponor např.v národním parku Ras Muhamad, večer návrat do Dahabu.

Možnost zvýšení potápěčské kvalifikace

Aktuální nabídka cestování za potápěním

Cestování

16.-23.2.2019 Marsa Shagra – Egypt

Potápěčský resort 14km severně od Marsa Alam.
Cestování

9.-16.11.2019 Marsa Shagra – Egypt

Potápěčský resort 14km severně od Marsa Alam.
Cestování

Deadalus, Elphinstone – potápění Egypt

Daedalus - potápění z lodi v Egyptě
Cestování

Hallstattersee – Rakousko

22.- 29.7.2018 Obertraun

Doplňující informace o pobytu

DAHAB – Celý pobyt je s polopenzí – snídaně, večeře

Ponory v Dahabu ze břehu.

 • lokality: Lighthouse, Mashraba, Eel garden, Canyon, Rex reef, Bells, Blue hole, Golden blocks, Three pools, Caves, Islands a další
 • fakultativní výlety:
  • výlet na velbloudech za potápěním – Ras Abu Galum
  • Thistlegorm (nar. park Ras Mohamed) – světoznámý vrak vojenské nákladní lodi a následně ponor v národní parku na lokalitě Shark & Yolande reef (vysypané toalety, vany a umyvadla, mraky gorgonií a dalších barevných korálů)
  • Gabr El Bint, Small blue hole – výlet lodí z Dahabského přístavu na málo navštěvované jižní lokality

Pro nepotápěče

 • je k dispozici několik výletů – Mt. Sinai, klášter svaté Kateřiny, Color Canyon, beach buggy – výlet na čtyřkolkách do hor…
 • ochutnávací ponory
 • kurz potápění Open Water Diver – nejvhodnější variantou je dodělání jen ponorů v Egyptě

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

Zeptejte se na cokoliv

neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem

Kontaktní formuláře na stránkách Alea Divers primárně slouží pro zasílání dotazů od potencionálních zákazníků. Vyplněný kontaktní formulář je přeposílán na naši e-mailovou adresu divers@alea.cz. Poskytnuté údaje budou sloužit pouze pro účely uchování komunikace a tedy zodpovězení dotazu, nebo nezávazné poptávky, která byla prostřednictvím kontaktního formuláře zaslána. Na základě požadavku ze stejné e-mailové adresy, která byla použita v rámci formuláře, bude konverzace smazána. Kontakt takto získaný nebude použit pro žádný jiný účel.

°

Komentáře

Otevírací doba
Nonstop – po předchozí domluvě
Bazén – úterý 18:00 – 21:00

Kontaktní údaje
+420 602 522 355
info@aleadivers.cz

Adresa
ALEA Divers – centrum potápění
Kamýcká 10, Praha 6 Suchdol

Ochrana osobních údajů