Skip to main content

Pojeďte se s námi a partou potápěčů potáptět na Maledivy. Potápěčské lokality na ostrovech atolu Baa na vás čekají… Malebný ostrůvek Dharavandhoo a jeho okolní ostrovy na východní straně atolu Baa. Můžete zde potkat manty, velrybí žraloky a mnoho dalších zajívavých tvorů. Nedaleká zátoka Hanifaru je v současnosti považována za nejlepší místo na světě, kde lze sledovat migraci a krmení manty útesové (Mobula alfred i).

Zátoka Hanifaru byla v roce 2009 Maledivskou vládou prohlášena za chráněnou mořskou rezervaci a v roce 2011 za biosférické dědictví UNESCO.

Lety z Prahy přes Dubai přes Male na ostrov Dharavandhoo – ceny se pohybuji kolem 30tis.

Potápění: za 10dní uděláme 15 ponorů, a pokud budete chtít, tak je možné udělat noční ponory, výlet do nedaleké rezervace Hanifaru Bay, kde je možné šnorchlování s Mantami.

Potápění včetně dopravy na lokalitu a půjčení láhve a závaží.

Ubytování s polopenzí (snídaně, večeře) v hotelu na ostrově.

Dejte nám vědět a pojeďte.

Cena 54900Kč + letenka
obsahuje:

  • 15 ponorů včetně půjčení láhve a závaží a dopravy na ponor
  • 10 dnů – ubytování s polopenzí
  • poplatky spojené s potápěním a servisem

cena neobsahuje:

  • pojištění
  • půjčení výstroje
  • green tax – 3USD/osoba/den
  • obědy
  • odletová daň 25USD
  • letenka Praha – Male – Praha (a přesun lodí z Malé na Dharavandhoo) nebo Praha – Dharavandhoo – Praha

Termín se může posunout v závislosti na dostupnosti letenek. Aktuální termín je koncipován na odlet z Prahy 8.5.24, přílet do Dharavandhoo 9.5.24, 8-9 dní potápění do 18.5.24, den odpočinek před odletem, odlet 19.5.24 a přílet do Prahy 20.5.24 (+-1den).

Doporučujeme

Vyzkoušejte i naše další služby

Focení pod vodou i ve vzduchu

www.scubadiver.cz

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

Fotografování a filmování pod vodní hladinou je jednou možností, jak zachytit nevšední zážitky či zdokumentovat nepřístupné prostory.

E-shop pro potápěče

www.potopse.cz

Prodáváme veškeré vybavení k potápění. Prohlédněte si náš e-shop a nakupujte 24/7. V případě dotazů je vám k dispozici náš profesionální personál, který vám s výběrem pomůže.

Půjčovna vybavení

www.aleadivers.cz/pujcovna/

Protože si uvědomujeme, že ne každý se chce okamžitě vrhnout do pořizování vlastní kompletní potápěčské výbavy, nabízíme vám nepřeberné možnosti zapůjčení vybavení.

Cestování a zahraniční ponory

www.aleadivers.cz/cestovani/

Vyrazte s námi do nespočtu potápěčských destinací a zažijte tu pravou potápečskou dovolenou. Jsme připraveni vyřešit všechny vaše individuální požadavky a přání.

0 0 hlasy
Hodnocení příspěvku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Máme rádi tvé myšlenky, prosím okomentujx