Skip to main content
Sen dětí… stát se kosmonautem, pilotem, potápěčem… proč jim nesplnit jejich sen už v tak mladém věku a neumožnit jim nahlédnutí do překrásných modrých hloubek… našeho bazénu…

Že máte obavy… není třeba, budou pod dohledem zkušených PADI instruktorů.

Stručné info

PADI Seal Team je určen mladým potápěčům, kteří hledají akční zábavu v bazénu tím, že dokončí vzrušující AquaMise.Přemýšleli jste někdy o tom, jaké to je potápět se s baterkami, fotografovat digitálně pod vodou nebo plavat bez námahy jako astronaut? Kromě základních potápěčských dovedností jsou zde speciální AquaMise, jako je vrakové potápění, navigace, vznášení, povědomí o životním prostředí a další.

Během programu PADI Seal Team si děti vyzkouší mnoho zajímavých věcí, setkájí se s přáteli a budou moci sdílet dobrodružství z podvodního světa.

Pro účast v PADI Seal Team, musí být dítě ve věku 8 let nebo starší. Děti se musí cítit ve vodě pohodlně, ale žádné předchozí zkušenosti nejsou nutné. Je vyžadováno polení rodičů.

Cena: od 4490 Kč

Termíny: Kurzy probíhají celoročněPřejít na cenovou kalkulaci a přihlášku

Přehled programu

Program PADI Seal Team učí zodpovědnosti a respektu k vodnímu světu. Je rozdělen na dvě části.

  • Část první, AquaMise 1-5, pokrývá základní dovednosti v oblasti potápění, jako je dýchání pod vodou, čištění masky, znovunalezení regulátoru a plavání ve stavu beztíže. Každá mise trvá asi hodinu. Dokončete tyto AquaMise a stanete se uznávaným členem PADI Seal Team. Vaše zkušenosti se mohou také započítat do kurzu PADI Open Water Diver, až budete mít věk na účast v kurzu.
  • Druhá část, 10 specializovaných AquaMisí, zahrnuje dobrodružství jako poznávání vodních živočichů, hledání a vyzvedávání předmětů a nádechové potápění… Dokončete všechny tyto úkoly a stanete se členem PADI Master Seal Team – elitní skupiny mladých potápěčů.

V programu PADI Seal Team se naučíte používat základní potápěčské vybavení včetně masky, šnorchlu, ploutví, regulátoru, BCD – zařízení pro ovládání vztlaku, přístrojů a tlakové lahve.

Požadavky pro účast v programu

  • Minimalní věk: 8 let
  • Předchozí zkušenosti s potápěním: žádné nebo minimální
  • Co s sebou: plavky, ručník
  • Svolení rodičů

Vlastní ABC (maska, šnorchl, ploutve) můžete zakoupit u nás v obchodě. Využijte našich zkušeností a nechte si poradit s výběrem toho nejvhodnějšího pro Vás. Jako naši studenti obdržíte 5% slevu

Následné vzdělávání aneb co dál?

Pokud absolvujete všechny Aquamise v rámci programu PADI Seal Team a nastane zlomový okamžik v životě malého potápěče a to dosažení 10 let věku, jsou tu dvě možnosti:

  • Pokračovat a vyzkoušet si ponor ve volné vodě
  • Přihlásit se do jednoho z kurzů, nejlépe PADI Open Water Diver

Absolvováním programu PADI Seal team můžete získat kredit pro kurz potápění PADI Open Water Diver, který je vstupní branou k certifikovaným potápěčským kurzům.

0 0 hlasy
Hodnocení příspěvku
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
0
Máme rádi tvé myšlenky, prosím okomentujx